Apartmán Central Praha

Apartmánu Central Praha 11 Apartmánu Central Praha 12 Apartmánu Central Praha 13 Apartmánu Central Praha 14 Apartmánu Central Praha 15 Apartmánu Central Praha 16 Apartmánu Central Praha 17 Apartmánu Central Praha 18 Apartmánu Central Praha 19 Apartmánu Central Praha 20 Apartmánu Central Praha 21 Apartmánu Central Praha 22

.Apartmány Central se nacházejí v srdci Prahy pár kroků od Václavského náměstí. V okolí se lze nalézt velké množství význačných památek jako je kupříkladu Staroměstský Orloj či Karlův most. Pro cestování za vzdálenějšími památkami lze využít MHD, stanice metra je vzdálená cca 100m. Pokud chcete poznat noční život, v okolí najdete množství klubů a hospod, které budou vyhovovat široké škále zákazníků.


Nabízíme ubytování v apartmánu Central v Provaznické ulici, která se nachází poblíž Stavovského divadla, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, koupelnou, televizí, kávovarem a možností připojení k internetu.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: apartman-central-praha@toprague.cz
Adresa: Provaznická 11 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Apartmánu Central Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Apartmánu Central Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Apartmán Central Praha na mapě:

TOPlist