Apartmán Central Praha

.Apartmány Central se nacházejí v srdci Prahy pár kroků od Václavského náměstí. V okolí se lze nalézt velké množství význačných památek jako je kupříkladu Staroměstský Orloj či Karlův most. Pro cestování za vzdálenějšími památkami lze využít MHD, stanice metra je vzdálená cca 100m. Pokud chcete poznat noční život, v okolí najdete množství klubů a hospod, které budou vyhovovat široké škále zákazníků.


Nabízíme ubytování v apartmánu Central v Provaznické ulici, která se nachází poblíž Stavovského divadla, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, koupelnou, televizí, kávovarem a možností připojení k internetu.


Klíče k apartmánu Central jsou k vyzvednutí v naší kanceláři na adrese Politických vězňů 8, Praha 1. V blízkosti domu se nachází restaurace U provaznice, kde si můžete vybrat z nabídky jídel české kuchyně. Stravování není v ceně, je možné připlatit si snídani, která se podává na Václavském náměstí v čísle 36. V ulici se nachází restaurace s nabídkou jídel české kuchyně. Pro nákup potravin můžete využít supermarket Albert, který se nachází v podchodu, několik metrů od apartmánů.


Apartmány Central se nacházejí v samém centru Prahy. Pokud do Prahy přiletíte letadlem, pojedete z letiště autobusem 119 do stanice Dejvická a odtud metrem do stanice Můstek (výstup Můstek). Pokud přijedete na Hlavní nádraží, můžete k nám dojít pěšky, nebo dojet tramvají č. 9 do zastávky Václavské náměstí a pak sejít pěšky na dolní konec náměstí. Pokud přijedete na Nádraží Holešovice, dostanete se k nám tramvají č. 14 opět do stanice Václavské náměstí.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: apartman-central-praha@toprague.cz
Adresa: Provaznická 11 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Apartmánu Central Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Apartmánu Central Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist